Paskolos internetu visą parą

Paskolos internetu visą parą

Paskolos 24 valandas, kreditai 7 dienas per savaitę

Paskolos internetu visą parą duodamos daugelio greito kredito įmonių. Keletą iš populiariausių kredito bendrovių, duodančių paskolas visą parą rasite žemiau:

Visos paskolos internetu

Paskolos 24 valandas, kreditai 7 dienas per savaitę

Paskolos ir kreditai duodami pilnamečiams Lietuvos piliečiams, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą ir turintiems pastovias pajamas. Vienos kreditų įmonės paskolas suteikia asmenims nuo 18 metų, kitos nuo 20 ar tik nuo 21 metų.

Kaip gauti paskolą internetu

Norint gauti paskolą ar kreditą internetu reikia užsiregistruoti paskolų įmonės internetiniame tinklapyje, rečiau – telefonu ar siunčiant trumpąją SMS žinutę. Užsiregistravus, Jūsų duomenys bus patikrinti duomenų bazėje. Ir dažniausiai 10 – 15 minučių laikotarpyje gausite atsakymą iš kredito įmonės, kad Jūs atitinkate jų visus keliamus reikalavimus, ar paskola Jums bus suteikta, ar atsakymas bus neigiamas.

Jei paskola internetu bus suteikiama, Jums reikės patvirtinti savo norimą paskolos dydį. Taip pat, iš kredito davėjo bendrovės gausite sutartį, kurioje bus nurodyta visa informacija. Tai Jūsų paskolos dydis, suma, palūkanų norma, palūkanų procentai, mokėjimo laikai ir kita reikalinga ir svarbi informacija, kurią reikės Jums žinoti.

Gavus paskolą internetu

Gavus teigiamą paskolos internetu atsakymą Jums reikės patvirtinti savo banko sąskaitą, į kurią norite gauti pinigus. Sąskaitai patvirtinti Jums teks į paskolų įmonės sąskaitą pervesti nustatytą sumą pinigų. Ją rasite kredito davėjo tinklapyje. Paprastai, tai būna suma nuo 1 cento iki 1 euro. Pervedus šią sumą į kredito davėjo sąskaitą, kredito davėjas Jums perves Jūsų paskolos sumą į Jūsų banko sąskatą, iš kurios pervedėte pinigus paskolos teikėjui.

Sutapus visoms aplinkybėms ir laiku suderinus pinigų gavimo ir grąžinimo sutarties sąlygas, paskolos suma Jūsų sąskaitą gali pasiekti per 15 ar net 10 minučių.

Skolinkitės atsakingai.