Greitos paskolos internetu be užstato

Greitos paskolos internetu be užstato

Greitos paskolos internetu be užstato visa parą neduodamos pagal įstatymus. Greitosios paskolos gavėjai, paprastai paskolą gauti gali tik kitą dieną. Nors paskolos suteikimo atsakymas galimas ir greičiau, net gi per 15 minučių. Bet pati paskola tą pačią dieną išduodama rečiau.

Kas duoda paskolas be užstato

Visas paskolas galite rasti mūsų tinklapyje – sospaskolos.lt

Greitosios paskolos be užstato

Kaip žinia, greitos paskolos gali būti duodamos su užstatu ir be jo. Kuo skiriasi šios paskolų rūšys? Paskolos be užstato dažnai kainuoja truputi daugiau, nei paskolos su užstatu. Kodėl taip yra?

Paskolinus pinigus su užstatu, yra mažesnė rizika, kad paskolos gavėjas jos negrąžins. Dėl to, paskolos su užstatu palūkanos būna mažesnės. O paskola be užstato nėra padengta jokiais įsipareigojimais, dėl ko paskolos davėjas rizikuoja labiau ir paskola kainuoja brangiau.

Paskolos užstatas būna kaip kilnojamas taip ir nekilnojamas turtas. Užstatyti galima gyvenamas ir negyvenamas patalpas, juvelyrinius dirbinius, paveikslus, vertingą buitinę techniką.

Žinoma, greita paskola be užstato yra daug populiaresnė už paskolas su užstatu. Skolinantis pinigus be užstato, jums nereikia turėti jokio atliekamo turto.

Be abejo, greita paskola internetu nebus išduota, jei Jūs negaunate pastovių pajamų. Greitai paskolai gauti reikia turėti banke sąskaitą, į kurią kiekvieną mėnesį pervedamas Jūsų atlyginimas ar kitos pajamos. Tik tokiu atveju, Jūs galėsite tikėtis gauti greitą paskolą be užstato.